BZD27B3V9P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B3V9P-M3-08
JLCPCB Part #
C145223
Description
1 Independent 3.82V~3.98V 3.9V 50uA@1V 800mW 8Ω DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS