BZD27B18P-E3-08
MFR.Part #
BZD27B18P-E3-08
JLCPCB Part #
C5583264
Description
1 Independent 15Ω 17.64V~18.36V 18V 1uA@13V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS