BZD27B13P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B13P-M3-18
JLCPCB Part #
C5604724
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 10Ω 12.74V~13.26V 13V 2uA@10V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS