BZD27B12P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B12P-M3-08
JLCPCB Part #
C6870593
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 11.76V~12.24V 12V 3uA@9.1V 7Ω 800mW ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS