BZD17C5V1P-E3-08
MFR.Part #
BZD17C5V1P-E3-08
JLCPCB Part #
C5583209
Description
1 Independent 4.8V~5.4V 5.1V 5uA@1V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS