BYWB29-200-E3/81
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYWB29-200-E3/81
JLCPCB Part #
C511381
Package
D2PAK
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 10uA@200V 200V 25ns 8A D2PAK Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS