BYV98-200-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYV98-200-TAP
JLCPCB Part #
C5565351
Package
SOD-64
Description
1.1V@5A 10uA@200V 200V 35ns 4A SOD-64 Avalanche Diodes ROHS