BYV28-600-TAP
MFR.Part #
BYV28-600-TAP
JLCPCB Part #
C499498
Description
-55℃~+175℃ 1.35V@5A 20mJ 210ns 3.5A 5uA@600V 600V 90A Independent SOD-64 Avalanche Diodes ROHS