BYS12-90-M3/TR
MFR.Part #
BYS12-90-M3/TR
JLCPCB Part #
C5582719
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5A 100uA@90V 40A 750mV@1A 90V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS