BYM13-50-E3/96
MFR.Part #
BYM13-50-E3/96
JLCPCB Part #
C5224079
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1A 30A 500uA@50V 50V 700mV@1A SMC Schottky Diodes ROHS