BY203-12STAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BY203-12STAP
JLCPCB Part #
C17663270
Package
SOD-57
Description
1.2kV 2.4V@200mA 250mA 2uA@700V 300ns SOD-57 Avalanche Diodes ROHS