BFC247965913
MFR.Part #
BFC247965913
JLCPCB Part #
C3794208
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS