BFC247962393
MFR.Part #
BFC247962393
JLCPCB Part #
C3798235
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 39nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS