BFC247955823
MFR.Part #
BFC247955823
JLCPCB Part #
C3791319
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS