BFC247955243
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247955243
JLCPCB Part #
C3788421
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 24nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS