BFC247954513
MFR.Part #
BFC247954513
JLCPCB Part #
C3794886
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 51nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS