BFC247954433
MFR.Part #
BFC247954433
JLCPCB Part #
C5953718
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 43nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS