BFC247946114
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247946114
JLCPCB Part #
C3795967
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS