BFC247944914
MFR.Part #
BFC247944914
JLCPCB Part #
C3781959
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 910nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS