BFC247942104
MFR.Part #
BFC247942104
JLCPCB Part #
C3798097
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 160V、250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS