BFC247935104
MFR.Part #
BFC247935104
JLCPCB Part #
C6471233
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 100nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS