BFC247934754
MFR.Part #
BFC247934754
JLCPCB Part #
C6132407
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 750nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS