BFC247932184
MFR.Part #
BFC247932184
JLCPCB Part #
C3803122
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 180nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS