BFC241871804
MFR.Part #
BFC241871804
JLCPCB Part #
C3795890
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 180nF 25V、250V ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS