BFC241816204
MFR.Part #
BFC241816204
JLCPCB Part #
C3803362
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、250V 620nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS