BFC241812704
MFR.Part #
BFC241812704
JLCPCB Part #
C3804407
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、250V 270nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS