BFC241778204
MFR.Part #
BFC241778204
JLCPCB Part #
C3797172
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、160V 820nF ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS