BFC241741504
MFR.Part #
BFC241741504
JLCPCB Part #
C5953612
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 150nF 63V、160V ±2% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS