BFC241714704
MFR.Part #
BFC241714704
JLCPCB Part #
C3787445
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 470nF 63V、160V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS