BFC241641004
MFR.Part #
BFC241641004
JLCPCB Part #
C3807735
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 25V、63V ±2% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS