BFC238584222
MFR.Part #
BFC238584222
JLCPCB Part #
C3805229
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS