BFC238584122
MFR.Part #
BFC238584122
JLCPCB Part #
C5953547
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS