BFC238583152
MFR.Part #
BFC238583152
JLCPCB Part #
C3802170
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5nF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS