BFC238582302
MFR.Part #
BFC238582302
JLCPCB Part #
C3793260
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS