BFC238580202
MFR.Part #
BFC238580202
JLCPCB Part #
C3800777
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS