BFC238568821
MFR.Part #
BFC238568821
JLCPCB Part #
C3804555
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 820pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS