BFC238566511
MFR.Part #
BFC238566511
JLCPCB Part #
C3792519
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 510pF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS