BFC238563682
MFR.Part #
BFC238563682
JLCPCB Part #
C6131350
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 6.8nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS