BFC238561133
MFR.Part #
BFC238561133
JLCPCB Part #
C3805463
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 13nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS