BFC238560822
MFR.Part #
BFC238560822
JLCPCB Part #
C5597031
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 8.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS