BFC238554333
MFR.Part #
BFC238554333
JLCPCB Part #
C3796714
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 33nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS