BFC238551153
MFR.Part #
BFC238551153
JLCPCB Part #
C3800944
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS