BFC238550183
MFR.Part #
BFC238550183
JLCPCB Part #
C3785312
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 18nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS