BFC238371243
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238371243
JLCPCB Part #
C3800945
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 24nF 900V、2.5kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS