BFC238362912
MFR.Part #
BFC238362912
JLCPCB Part #
C3794923
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 700V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS