BFC238362162
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238362162
JLCPCB Part #
C3802617
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS