BFC238360432
MFR.Part #
BFC238360432
JLCPCB Part #
C3786432
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS