BFC238360363
MFR.Part #
BFC238360363
JLCPCB Part #
C3787663
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 36nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS