BFC238360272
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238360272
JLCPCB Part #
C3783598
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS