BFC238352512
MFR.Part #
BFC238352512
JLCPCB Part #
C3789543
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 5.1nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS